Tanie malowanie Warszawa

Tania firma malarska z Warszawy

Tanie malowanie w Warszawie, czy to możliwe?

Znalezienie dobrej firmy malarskiej, która jest w stanie dobrze i rzetelnie zrealizować malowanie naszego mieszkania, to na pewno, nie jest łatwy dla nas zadanie!

Tanie malowanie Warszawa
wyliczenie kosztów malowania mieszkania w Warszawie

W końcu mamy 21 wiek, wystarczy wejść do internetu, otworzyć którąś z dostępnych z wyszukiwarek i wpisać frazę Malowanie Warszawa, naszym oczom ukaże się kilka najtrafniejszych wyników, to takie proste prawda?

Otóż nic bardziej mylnego, wprawdzie mamy przed oczami, duży wybór i wystarczy kliknąć w którąś ze stron, przejść do zakładki kontakt i zadzwonić, ale tu się zaczyna własnie najcięższy moment, każdy z malarzy przez telefon mówi o niskich cenach, niektórzy nawet podają połowę stawki za malowanie, jednak gdy przyjadą na oględziny, okazuje się że i owszem za 6 złotych pomalują dla nas metr kwadratowy ściany, jednak dopiero teraz powiedzą nam o dodatkowych kosztach, za:

  • gruntowanie + 3 zł
  • zabezpieczanie + 2 zł
  • demontaż gniazdek wraz z montażem + 15 zł za sztukę
  • folia +30 zł
  • taśma + 20 zł

Wówczas robi nam się pokaźna suma 11 zł/ m2 malowania, do tego podczas remontu naszego mieszkania, załóżmy że ma ono metraż 50 m2 okaże się, że potrzeba zużyć 10 folii co nam daję dodatkową kwotę 300 zł, dodatkowo maskując wszystko Panowie zużyją również około 10 taśm +200 zł. Mało tego w naszym mieszkaniu posiadamy 30 gniazdek, co daje nam znowu koszt 450 zł, a na wycenie mówili , co tam kilka gniazdek to żaden koszt, a tu suma:

  1. 150 m2 po 11 zł – 1650 zł
  2. folie – 300 zł
  3. taśmy – 200 zł
  4. zabezpieczanie gniazdek – 450 zł

Suma: 2600 zł netto

Niemało prawda? Ale mogło być gorzej, powyższy przykład pokazuje i tak całkiem łagodną firmę malarską, a to dlatego, że nie doliczyli oni nam za naprawy ścian, niektóre firmy tak potrafią i wówczas mogłoby wyjść o 800 zł drożej.

Godna firma która wykona malowanie starannie

Moja rada, pamiętajmy aby zawsze w rozmowie telefonicznej dopytać, czy oprócz ceny malowania, musimy płacić za materiały zabezpieczające, czy firma dolicza za samo zabezpieczanie, czy w cenie jest wliczony demontaż gniazd itp.

Na koniec mogę wam polecić firmę:

http://www.malowaniewarszawa.com.pl/ – Malowanie Warszawa

która od początku stawia jasne zasady, za malowanie w kolorze u nich zapłacimy 10 zł / m2, a naprawy są zawsze wykonywane w cenie, u nich pracownik pracuję na stanowisku szpachlarz- malarz, więc ekipa nie przychodzi tylko malować, a również wykonać naprawy, dodatkowym atutem jest, że nie liczą za materiały zabezpieczające, których nie szczędzą, do zabezpieczania podłóg, możemy być pewni, że użyją papieru malarskiego, oraz nie naciągną nas na nie potrzebne gruntowanie, firmę sprawdzałem sam osobiście

Dodaj komentarz